Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir. Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz.
CONTACT US

Servis Asansörü / Kamu Kuruluşlarına Uygun

Servis asansörleri genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilen kata, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır. Sadece yük taşımak amaçlı olarak, insanların giremeyeceği boyutlarda tasarlanırlar. Küçük tip yük asansörleri olarak düşünebileceğimiz Servis asansörleri 200 – 250 Kg’a kadar değişik taşıma kapasitelere sahiptir.

Yük taşıma için tasarlanmış asansörlerdir. İnsan taşıyan asasörlerden farklı olarak daha küçük olabilir ; parçaları karşılaştırıldığında boyutlar ve işlevler olarak farklılıklar gösterebilirler.

Servis asansörlerinde giyotin tipi yukarıdan açılan kapı kullanılabilir.

Servis asansörleri yükle temas eden alanlar bakımından hijyenik unsurlara uygun materyallerden imal edilmesi çok önemlidir.