Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir. Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz.
CONTACT US

AÇIK TİP ENGELLİ PLATFORMU

Amada TECH açık tip engelli asansörü; 3 metre seyir mesafesine kadar kullanılabilmekte olup, özel kurumlar ve kamu kuruluşları gibi her alan için ideal bir üründür. Hem ekonomik hemde dar alanlarda az yer kaplaması nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen Amada TECH Açık engelli platform asansörü, paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Hidrolik olması sebebiyle sessiz ve uzun ömürlüdür.

KUYU DİBİ GEREKMEZ

Otomatik açılır katlanır rampa ile kuyu gerektirmez ve direkt olarak bitmiş zemin kaplamasının üzerine monte edilebilir.

RUHSAT GEREKTİRMEZ

TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun üretim yapılmaktadır.

KDV den MUAF

KDV Kanunun 17. Maddesi 4 Nolu Fıkrası (S) Bendi Gereğince KDV’den Muaftır.

Amada TECH Engelli platformu kısa seyir mesafelerinde dikey olarak çalışan bir asansör sistemidir. Platform üzerinde bulunan yarım boy duvarlar ve yarım boy platform kapısı ile kullanıcı etrafında bir güvenlik çemberi oluşturur. Tam otomatik açılır katlanır rampa seçeneği ile kuyu gerektirmez ve direkt olarak bitmiş zemin kaplamasının üzerine monte edilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Platform ölçüleri 900 x 1300 mm – 900 x 1400 mm
Asansör ölçüleri (Brüt) 1300 x 1300 mm / 1300 x 1400 mm
Taşıma Kapasitesi 315 kg
Korkuluk Cam  (4+4 Füme Lamine )
Maksimum Seyir Mesafesi 3.000 mm
Konfigürasyon Karşılıklı Giriş / Çıkış (Standart)
90° Giriş / Çıkış (Opsiyonel)
Kumandalar Duraklarda sürekli basınç gerektiren kilitli kumandalar. Platform üzerinde sürekli basım gerektiren kumanda ve acil durum durdurma butonu
Otomatik Rampa Fiyata dahil
UPS Fiyata dahil
Sistem Hidrolik & Sonsuz dişli sistemi
Acil Durumda Kullanım Akü destekli acil kata getirme sistemi
Hayat Engeller İle Doludur.
ENGELSİZ BİR HAYAT İÇİN BİZİ ARAYIN, ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM.

HIZLI TESLİMAT

Siparişten sonra Max. 10 gün teslim süresi

ESNEK ÖDEME SİSTEMİ

Ödeme şeklinize göre esnek ödeme sistemimiz mevcuttur.

HERŞEY DAHİL TEK FİYAT

Türkiye’ nin her yerine Nakliye, Malzeme, Montaj anahtar teslim tek fiyat

POZ NUMARALARI

Çıkacağı yükseklik 1500 mm ve 3000 mm Açık Engelli Platformu
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Poz Numarları

924.031 Pozu Detay Bilgileri

Poz No 924.031
Tanım

1000 mm kadar hareket engelli platform asansörü merdiven tipi dikey engelli platform

Uzun Tanım 1000 mm kadar hareket engelli platform asansörü merdiven tipi dikey engelli platform
Birim ad
Pozun Tipi Tesisat Fiyatı
Bulunduğu Kitap Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
924.031 Pozu Tarifi, Yapım Şartları ve Ölçüsü
Bina girişlerinde veya bina içlerinde bulunan kısa merdiven yapılarının yan taraflarında kullanabilen, platformu çelikten, zemini alüminyumdan, yan swich panelleri plastik malzemeden imal edilmiş, 900 x 1400 mm ölçülerinde, 315 kg taşıma kapasiteli, 0.05 m/sn hıza sahip TS EN 12183, TS EN12184, TS EN 81- 41, TS ISO 9386-2 standartlarına, 93/42/EEC Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ve 2006/42/AT Makina Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş; el kumandalı, en az dört köşeden dişli tahrik sistem ile çalışan Platformun altında hareket halinde güvenliği sağlayan alüminyum panjurlu, yedek batarya üniteli, anahtarlı uzaktan kumanda cihazlı, Elektrik İç Tesisleri ve Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliklerine uygun ve kaçak akım korumalı, diğer özellikleri BFT 924-010 aynı olan merdiven tipi dikey engelli platformunun her cins malzeme ve işçilik dahil yerine montajı ve işler halde teslimi.

924.024 Pozu Detay Bilgileri

Poz No 924.024
Tanım

Seyir mesafesi 3000 mm kadar ( hidrolik) kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü

Uzun Tanım Seyir mesafesi 3000 mm kadar hareket engelli platform asansörleri: (ölçü: ad.; ihzarat % 80) ( hidrolik) kapalı tipi dikey kaldırma platformu: (ölçü: ad.; ihzarat % 80)
Birim ad
Pozun Tipi Tesisat Fiyatı
Bulunduğu Kitap Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

924.024 Pozu Tarifi, Yapım Şartları ve Ölçüsü

Hidrolik piston, pompa, yağ tankı, hortumlar soft starterler, seviyeleme tahrik grubu, ısıtıcı ve soğutucudan oluşan, tahrik silindiri min. 70 mm. çapında olan, yağ tankı 4 mm. sacdan yapılmış, yağ tankı ile silindir arası max. 10m olan, debi sınırlama valfi (patlak boru valfi) silindirin yağ girişinde olan, tahrik biçimi haricindeki diğer özellikler bakımından 924-010 pozu ile aynı olan hidrolik kapalı tip dikey engelli platformunun her cins malzeme ve işçilik dahil yerine montajı ve işler halde teslimi.