Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir. Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz.
CONTACT US
11
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11,mkd-core-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

BAKIM ve SERVİS HİZMETİMİZ

Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.

Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz.

BÖLGELERE AYRILMIŞ SERVİS AĞI

Arızalara bölgelere ayrılmış servis ağımız sayesinde en kısa sürede müdahale etmek kalite hedeflerimizin başında gelmektedir. Tecrübeli teknisyen kadrosuyla,hertürlü sorunda,zamanında kesin çözümler getirerek,kullanıcısına güven ve konfor sunmaya devam ediyor.

2 YIL GARANTİ

Firmamız Kesintisiz ve güvenli kullanım için asansörünüzün satış sonrası periyodik bakımının düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır.Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değistirilen parçalar 2 yıl garantilidir.

ELEKTRONİK VERİ TABANI

Elektronik Veri Tabanı sayesinde asansörünüzün tüm bilgileri ve analizi serverlerimizde saklanıyor tititzlikle her hafta inceleniyor Bakım yaptığımız her asansörün fizibilite raporu çıkartılıyor ve bu raporlar hem fiziksel olarak hemde dijital yazılım ortamında saklanıyor.

KONUSUNDA UZMAN PERSONEL

Asansör Bakım hizmetlerinde deneyimli personelimiz,bölgelere ayrılmış servis ağı ile hizmet sunmaktadır Asansör Bakım ile ilgili olarak bizden 7/24 bilgi alabilir veya randevu olarak işlerinizde kesin bir neticeye ulaşabilirsiniz.

Müşterimizin siparişi ile birlikte yıllarca sürecek bir mesai başlamış olur.  Kaliteli bir ürünü size sunmak asla yeterli değildir. Asansörün hizmette bulunduğu sürece bakım ve onarım için teknik servis hizmetlerimiz, sürekli hizmete hazırdır.Bakım sorumluluğumuz altında bulunan tüm asansörler her ay planlı bir bakım hizmeti ile güvenle kullanabilmeniz için kontrol altındadır. Firmamıza gelen tüm servis talepleri (arıza ihbarları) kaydedilerek anında arıza birimine haber verilir. Arızaya müdahale eden ekip tarafından arıza mümkün olan en kısa sürede giderilir. Amada TECH asansör teknik servisi güçlü bir ekip ve her türlü asansör ihtiyaçlarını karşılayacak bir yedek parça stok’una sahiptir. Ayrıca Yapılan tün servis işlemleri firmamızda kayıt altına alınır ve arşivlenir, bu sayede asansörünüzün serviste olduğu sürece yapılan tüm işlemler gözlenebilir.Asansör Bakım hizmetlerinde deneyimli personelimiz, bölgelere ayrılmış servis ağı hizmet sunmaktadır Asansör Bakım ile ilgili olarak bizden 7/24 bilgi alabilir veya randevu olarak işlerinizde kesin bir neticeye ulaşabilirsiniz. Asansör Bakım konusunda son teknoloji ürünlerine sahip olan firmamız bu alanda her türlü donanıma, bilgi ve birikime sahiptir. Firmamız Kesintisiz ve güvenli kullanım için asansörünüzün satış sonrası periyodik bakımının düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

BAKIM TEKLİF FORMU

HER BAKIMDA YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER…

Makine dairesinin temizlenmesi,
Makine / Motor temizliği ve ekipman lastiği kontrolü,
Yağ ve rulman gresi seviye kontrolü ve temizlenmesi,
Motor kontaktörlerinin kontrolü ve temizlenmesi,
Kumanda panosunun kontrolü ve temizlenmesi,
Motor fren ayarının kontrolü ve (gerekiyorsa) ayarı,
Kapıların menteşe, kilit ve fiş kontaklarının kontrolü,
Otomatik kapı kat ve kabin eşiklerinin temizlenmesi,
Kabin üstü Revizyon anahtarının kontrolü,
Kabin ALARM ve DUR (varsa) buton/düğmesinin kontrolü,
Kabin üstü platformunun temizlenmesi,
Göstergelerin, yön ışıklarının, butonyerlerin işlerliği ve tüm ampullerin kontrolü,
Taşıyıcı çelik halatların kuyu boyunca kontrolü,
Kabin ve Karşı Ağırlık yağdanlıklarının yağ seviyesinin kontrolü ve (gerekirse) bunların tamamlanması,
Kabin ve Karşı Ağırlık yağdanlıklarının (gerekirse) ayarı,
Motor milinde boşluk kontrolü,
Katta durma hassasiyetinin kontrolü ve (gerekirse) ayarı,
Aşırı yük sisteminin kontrolü,
Kabin içi acil durum haberleşme, aydınlatma ve imdat sisteminin kontrolü,
Yangın söndürme cihazının yerinde ve çalışır olduğunun kontrolü