Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir. Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz.
CONTACT US
6910
page-template-default,page,page-id-6910,mkd-core-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

PANORAMİK ASANSÖRLER

Asansörlerin en prestijli tiplerinden biri panoramik asansörlerdir. Alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, oteller, restoranlar ve evlerde olabilirler.
Panoramik asansör – binanın mimari tasarımının vazgeçilmez bir unsurudur. Bu asansörler, mimari topluluğu canlandırmak ve görsel algı için daha şık ve cazip kılmak için kurulmuştur.

Uluslararası Standartlarda

Amada TECH Panoramik asansörler;  Mimari gereksinimlerinizi karşılamak için çok sayıda tasarım mevcuttur. Enerji Tasarrufu Sağlayan (Yeşil Ürün). Hem Makina daireli hem de Makina dairesiz olarak uygulanmaktadır. Panoramik asansörlerde kullandığımız tüm materyaller Avrupa standartlarına uygundur.

Model Ortamlarda Stil ve Dizayn Uyumu

Yolcuların sadece katlar arasında rahatça hareket etmelerine yardımcı olmak için değil, aynı zamanda binanın dışına bakmaktan estetik zevk almalarına yardımcı olan, böylece yolcuları artıracak ve alışveriş merkezleri için özellikle önemli olan alışveriş yapmalarını teşvik eder, panoramik asansörler, kapalı alanlardan korkan insanlar herhangi bir sorun yaşamazlar.

Amada TECH Teknolojisi

Amada TECH , saniyede 2,5 metre hızla 170 metreye kadar yolculuk eden panoramik asansörlere sahiptir.

Deneyimlerimiz size gelecekteki projenizde yardımcı olsun.

Panoramik asansörler, kabinlerinde bir veya daha fazla cam tarafı olan asansörlerdir. Bu kabinler parlaklık ve alan hissini arttırır. Genellikle, bu tür asansörler, yolcunun dışarı görmesine olanak tanıyan kendinden destekli bir cam yapıya monte edilir.

Ticari bir bakış açısıyla bu tür asansörlerin kullanılması, satış seviyesini yükselterek şirketin kârını arttırmanıza ve müşterilerin ve diğer ziyaretçilerin durumlarını önemli ölçüde geliştirmelerine olanak tanıyan çok uygun maliyetli bir çözümdür.

Panoramik Asansör Tasarımlarımız

Asansör imalatındaki tecrübemiz, geniş bir panoramik asansör çeşitliliğine sahip olmamızı sağlıyor:
 Kavisli camlı panoramik asansörler : Asansör tipi bu yarım daire şeklinde bir kristale sahiptir ve bu da genişlik hissi sağlar. Genellikle alışveriş merkezleri gibi halka açık yerlere kurulurlar.
Yarı panoramik asansörler : Bu durumlarda kabinin yalnızca 1 veya 2 yanı camdan yapılır.
Panoramik asansörler 3 taraf : paslanmaz çelik profilli paneller ve 3 tarafı cam kaplama
Panoramik asansörler Çokgen : Farklı geometrik şekillerdeki sırlı kabinlerdir.